Home ShowBizzi Çfarë fshihet pas Erjolës dhe Romeos? Anaid Kaloti i habit te gjithe:...

Çfarë fshihet pas Erjolës dhe Romeos? Anaid Kaloti i habit te gjithe: Ka filluar të flirtojë goxha, është dashuri e munguar qe…

131

Anaid Kaloti i ftuar në “E Diell” është pyetur nga Ed Manushi se cili nga banorët brenda BBV3 mund të krijonin një lidhje aty brenda, por nuk funksionoi.

 

Anaid Kaloti, Big Brother Vip Albania, Erjola Doci, Romeo Veshaj, Dashuri

Ed Manushi: Kush do ishte çifti i munguar brenda shtëpisë së BBV3.

Anaidi: Argjira dhe Graciano? Ajo është dashuria e munguar në BBV.

Ed Manushi: Dashuria e munguar e kisha në këtë aspekt dy personazhe brenda në tentative por që nuk arritën deri aty.

Anaidi: Erjola me Romeon. Ka filluar të flirtojë goxha.

Bled Mane: Erjola më duket vajzë e jetuar që ka shqisa dhe nuhatja i funksionon mirë, dhe besoj që rezonancat e Erjolës në atë shtëpi janë përplasur tek Romeo, por atë që kam marrë mbrapsht, ka qenë një zhgënjim dhe ndaj nuk e ka zgjatur, vazhduar më tej ngulmimin për t’u dashuruar.