Home Të Fundit Cfarë ishte kjo? Egla Ceno del me DEKLARATEN E PAPRITUR, ka dicka...

Cfarë ishte kjo? Egla Ceno del me DEKLARATEN E PAPRITUR, ka dicka të RENDESISHME për të ndarë me ju

16

Ditën e djeshme, në media ka qarkulluar një foto ku aktorja shihet në ambientet e spitalit,

 

Cfarë ishte kjo? Egla Ceno del me DEKLARATEN E PAPRITUR, ka dicka të RENDESISHME për të ndarë me ju
duke marrë ndihmën mjeksore. Përmes një postimi të bërë në profilin e saj të Instagramit,

Egla ka zbuluar gjendjen e saj shëndetësore, duke u shprehur se është duke u rekuperuar nga rënia në studio.

Egla ka reaguar shpesh herë këto ditët e fundit me disa shkrime në rrjete sociale e vetë

pak më parë një falenderim ka ardhur nga ana e saj për të gjithë ata që e kanë mbështetur:

Falenderim special për “Team Egla Ceno” jam mirënjohëse për mbështetjen dhe dashurinë që më keni dhënë kur isha brenda

“BBV3”, por akoma më shumë tani që mbaroi.  Ju garantoj që e ndjej energjinë dhe dashurinë tuaj. You rock folks. Faleminderit nga zemra. Ps: Jam mirë shihemi së shpejti.

 

Cfarë ishte kjo? Egla Ceno del me DEKLARATEN E PAPRITUR, ka dicka të RENDESISHME për të ndarë me ju