Home Të Fundit Cfarë ishte kjo, mos vallë e do Bardhin për vete?! ‘Lëre cunin...

Cfarë ishte kjo, mos vallë e do Bardhin për vete?! ‘Lëre cunin se…’ Egla Ceno i bënë KERKESEN krejt papritur Sarës, ja si i përgjigjet ajo

21

Sara Gjordeni dhe Bardhi shperndajnë vazhdimisht momente të bukura nga marrëdhënia e tyre dhe pritja e ëmbël.

 

Cfarë ishte kjo, mos vallë e do Bardhin për vete?! 'Lëre cunin se...' Egla Ceno i bënë KERKESEN krejt papritur Sarës, ja si i përgjigjet ajo
Çifti, që u njohën dhe u dashuruan në shtëpinë e “Big Brother VIP”, janë aktiv nga rrjetet sociale dhe ndjekësit

nuk i kursejnë komentet pozitive për ta. Në disa foto të postuara në “Instagram”, Sara duket teksa kafshon Bardhin në faqe.

“I thashë do të t’i grij faqet jashtë, s’më besoi”, shkruan ajo me humor.

Mes fansave, komentoi edhe fituesja e “Big Brother VIP 3”, Egla Ceno, që i ka dalë “në mbrojtje” Bardhit.

“O Zot i madh, lëri mi rehat Bardhin nga faqet”, shkruan aktorja, ndërsa Sara i përgjigjet më tej:

“hajde shpëtoje se vetë nuk ikën ky harroje, i lezeton. Love u”.

Egla vazhdimisht ka shprehur mbështetjen për çiftin Sara – Bardhi

dhe i ka uruar të jenë gjithmonë të lumtur, së bashku me fëmijën që presin të vijë në jetë së shpejti.

 

Cfarë ishte kjo, mos vallë e do Bardhin për vete?! 'Lëre cunin se...' Egla Ceno i bënë KERKESEN krejt papritur Sarës, ja si i përgjigjet ajo