Home Të Fundit CFARE JETE! Ilnisa dhe Meritoni QENDROJNE VETEM BASHKE, fotoja e fundit tregon...

CFARE JETE! Ilnisa dhe Meritoni QENDROJNE VETEM BASHKE, fotoja e fundit tregon ‘LUKSIN’ që po jeton cifti

20

Dy ish-banorët e “BBV3”, Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi, duket se kanë nisur pushimet me njëri-tjetrin,

 

CFARE JETE! Ilnisa dhe Meritoni QENDROJNE VETEM BASHKE, fotoja e fundit tregon 'LUKSIN' që po jeton cifti
ku këtë gjë e kanë zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale.

“Mirëmëngjes të gjithëve. Do thoni ju sa shpejt është zgjuar Ilnisa. Ilnisa për pak niset në një udhëtim.

Normalisht jo vetëm po me njeriun e zemrës”, dëgjohet të thotë gazetarja në videon e postuar në “Instastory”.

 

Më pas Ilnisa shprehet se më vonë do të zbulojë se cilin destinacion kanë zgjedhur për pushime. Gjithashtu ajo ka

postuar edhe një foto të Meritonit, të cilën e shoqëron me këngën “Not like us”, “jo si ne!”.

Nga ana tjetër, Meriton ka postuar në “Instastory” një foto të tij.

CFARE JETE! Ilnisa dhe Meritoni QENDROJNE VETEM BASHKE, fotoja e fundit tregon 'LUKSIN' që po jeton cifti