Home Të Fundit Cfarë LUMTURIE! Kur ishin brenda të gjithë i donim bashkë, FEJOHET Ard...

Cfarë LUMTURIE! Kur ishin brenda të gjithë i donim bashkë, FEJOHET Ard Gashi me…

68

Këngëtari dhe prezantuesi që u bë pjesë e “BBVip”,

 

Cfarë LUMTURIE! Kur ishin brenda të gjithë i donim bashkë, FEJOHET Ard Gashi me...

Ard Gashi duket ti ketë dhënë fund beqarisë.

Aludohej për një lidhje mes tij dhe Shqipe Hysenaj, por në fakt Ardi veç paska qenë në lidhje.

Shoqëria bëjnë me dije se në ditëlindjen e tij, ai ka ndryshuar status.

Urime!

Ndryshe Ardi eshte fejuar me nje vajze te ciles i ka bere publike vetem shkronjen e pare te emrit “F”/kosovarja

Shiko foton:

Cfarë LUMTURIE! Kur ishin brenda të gjithë i donim bashkë, FEJOHET Ard Gashi me...