Home ShowBizzi Çfarë ndodhi gjatë natës mes Heidit dhe Romeos? Egla çohet e acaruar...

Çfarë ndodhi gjatë natës mes Heidit dhe Romeos? Egla çohet e acaruar dhe…

158

Edhe pse në fillim u shfaqën të afërt, duket se miqësia mes Eglës, Romeos dhe Heidit është krisur.

te fundit, big brother vip albania, bbv, egla ceno, heidi, romeo veshaj
Ata janë përfshirë në debate gjatë ditëve të fundit, teksa dhe mbrëmja e djeshme nuk ka qenë aspak e qetë.

Teksa ishin të shtirë në shtrat, Romeo dhe Heidi kanë qenë duke shkëmbyer puthje romantike me njëri-tjetrin.

Megjithatë, kjo ka acaruar Eglën, e cila është çuar nga shtrati i saj dhe ka dalë nga dhoma e gjumit.

Në këtë moment, Romeo e ka ironizuar duke thënë “po bën gati valixhet”, ndërsa Heidi është shfaqur e shqetësuar.