Home ShowBizzi Çfarë ndodhi? Meritoni semuret papritur dhe nuk do ta besoni se...

Çfarë ndodhi? Meritoni semuret papritur dhe nuk do ta besoni se kush i qëndron pranë

204

Pas përfundimit të leximit të mesazheve të ardhura për banorët në ‘Big Love’, Meritoni ka shkuar dhe është pozicionuar në krevatin e tij në dhomën e gjumit pasi nuk ndjehej mirë.

te fundit, big brother vip albania, bbv, Semure, meriton mjekiqi

Kjo gjë është vënë re menjëherë prej Eglës e cila i ka shkuar pranë dhe është interesuar rreth gjendjes shëndetësore të tij.

Egla: Je me djersë? Ke dhimbje kur kollitesh?

Egla: Vërte?! Mblidhi këmbët dhe rri në pozicionin e bebes. Të të sjell një peshqir të lagur? Të ndez aspiratorët?

Rikujtojmë që Egla dhe Meritoni kanë patur përplasje me njëri-tjetrin dhe përgjatë këtyre ditëve, por kjo gjë nuk e ka ndaluar Eglën të kujdeset për banorin.