Home Të Fundit Cfarë ndodhi mes Rozës dhe Efit në mes të emisionit? Kunja mes...

Cfarë ndodhi mes Rozës dhe Efit në mes të emisionit? Kunja mes njëra tjetrës ‘Efi ka një dashuri të frikshme…’

39

Një moment i sikletshëm u vu re mbrëmjen e djeshme në ‘Top Arena’, mes moderatores Roza Lati dhe Efi Dhedhes.

 

Cfarë ndodhi mes Rozës dhe Efit në mes të emisionit? Kunja mes njëra tjetrës 'Efi ka një dashuri të frikshme...'
Kur Roza mbaroi intervistën me Erjola Doçin, Manushi i tha Rozës se atë e duan të gjithë por veçanërisht Efi ka një dashuri të frikshme për të.

“Çfarë ke Manush?”– e pyeti Efi moderatorin.

Nga ana tjetër Roza ia ktheu me të njëjtën “monedhë” Efit duke thënë që ajo ka një dashuri të frikshme për të gjitha vajzat që kanë karakter luftarak si vetë ajo.

Pjesë nga biseda:

Manushi: Unë shoh që ty të duan të gjitha. Efi ka një dashuri të frikshme për ty

Efi: Manush je një ti. Çfarë ke ti?

Roza: Efi ka një dashuri të frikshme mendoj për shumicën e vajzave që kanë qenë në

“Big Brother” dhe që kanë qenë në karakter luftarak si vetë Efi, kështu që e marr në konsideratë.