Home ShowBizzi Çfarë ndodhi papritur në BBV? Jul Deda nuk i mban dot lotet...

Çfarë ndodhi papritur në BBV? Jul Deda nuk i mban dot lotet nga ajo qe pa ne ekran

132

Mbrëmja e djeshme u shoqërua me shumë emocione në shtëpinë e BBV,

Çfarë ndodhi papritur në BBV? Jul Deda nuk i mban dot lotet nga ajo qe pa ne ekran

pasi të gjithë banorët kanë ndjekur natën e parë të spektaklit, kur ata hynë një nga një në shtëpinë e edicionit të tretë të reality show-t.

Një prej konkurrentëve që përjetoi emocione më të forta ishte Juli, i cili ndërsa pa klipin e prezantimit të tij, para i doli edhe i ati.

Kjo bëri që Juli të mos e përmbajë veten dhe të shpërthejë në lot.