Home ShowBizzi Çfarë ndodhi? Ulërima dhe të bërtitura, situata del jashtë kontrollit në BBV:...

Çfarë ndodhi? Ulërima dhe të bërtitura, situata del jashtë kontrollit në BBV: DEL VIDEO

280

Disa pamje ‘të frikshme’ po qarkullojnë nëpër rrjet të cilat lidhen drejtpërdrejtë me formatin më të ndjekur të ‘BBV3’.

te fundit, big brother vip albania, bbv,
Çdo gjë jashtë kontrollit këtë vit. Një ‘zhgënjim’ total. Përveç ndjenjës së frikshme, asgjë tjetër s’po jep ky ‘reality show’.

Do të paraqesim më poshtë një video teksa shfaqen disa pamje nga dhoma e ‘Torturës së Bardhë’.

Do të thoni ju edhe çfarë ka këtu? Dëgjojeni videon njëherë… Teksa Ilnisa dhe Meriton ‘përgjojnë’ nga dhoma e ‘Torturës së Bardhë’, dikush aty afër siç duket është ‘çmendur’ nga të bërtiturat.

Por s’po vendosim dot se kujt i përket ai zë…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kryefjala.com (@kryefjala)