Home Të Fundit Cfarë ndodhi? Xhensiles për pak i ‘pushon zemra’/ Ajka hidhet në pishinë,...

Cfarë ndodhi? Xhensiles për pak i ‘pushon zemra’/ Ajka hidhet në pishinë, Xhensila ‘TMERROHET’ për një moment…

23

Xhensila Myrtezaj ka nisur pushimet me dy fëmijët e saj, Ajkën dhe Amenin ku nuk kanë munguar as momentet e ëmbla e plot

 

Cfarë ndodhi? Xhensiles për pak i 'pushon zemra'/ Ajka hidhet në pishinë, Xhensila 'TMERROHET' për një moment...

dashuri që këngëtarja ka ndarë në rrjetet e saj sociale.

Mirëpo, një moment epik është ai që po bën xhiron e rrjetit teksa nënë e bijë hidhen në pishinë,

ndërsa menjëherë Xhensila çohet dhe kërkon Ajkën e trembur.

“Me zemër të ngrirë”- shkruan Xhensila në postimin e saj në Instastory dhe po

– është një mam tipike që sheh dhe kontrollon ku u ‘zhdukën’ fëmijët çdo sekondë që nuk i ka para syve, sidomos në plazh dhe pishina.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albanian Vibes🇦🇱 (@alb.vibes)