Home ShowBizzi Cfare po ndodh me dyshen? Bledi Mane publikon foto në krahët e...

Cfare po ndodh me dyshen? Bledi Mane publikon foto në krahët e Shqipes shume te afert…

23

Ish opinionisti i ‘Big Brother VIP Kosova’ Bledi Mane pak orë me parë ka ndarë një foto me ish finalisten e shtëpisë me të famshme në vend Shqipe Hysneaj.

Bledi Mane, Shqipe Hysenaj

Gjatë edicionit Shqipja dhe Bledi nuk kishin raporte të mira, shumë herë kanë debatuar dhe me tone të larta, shkruan “Kosovarja”.

Bledi ka publikuar foto në krahët e Shqipes ku shprehet “E mbani mend Shqipen, ka filluar punën në Kosovë si këshilltare e Albin Kurtit”.

Ndërsa Shqipja ka shtuar “Dëgjojeni këtë djalë, se thotë gjithmonë të vërtetën”.

Bledi Mane, Shqipe Hysenaj