Home Të Fundit Cfarë po ndodh mes tyre? Nuk është parë më me Sarën, ngrihen...

Cfarë po ndodh mes tyre? Nuk është parë më me Sarën, ngrihen dyshime te forta per Saren dhe Bardhin?!

116

Sara Gjordeni dhe Bardhi, të cilët së shpejti do të bëhen prindër,

 

Cfarë po ndodh mes tyre? Nuk është parë më me Sarën, ngrihen dyshime te forta per Saren dhe Bardhin?!

janë një prej çifteve më të komentuar në rrjet sidomos pas daljes së tyre nga formati i ‘BBV3’.

Nëpërmjet një pyetësori që Sara ka krijuar mbrëmjen e sotme në llogarinë personale të Instagramit,

ajo është pyetur prej ndjeksve të saj lidhur me çështje të ndryshme.

Një prej tyre ka qenë dhe mungesa e Bardhit nëpër rrjete sociale por dhe me Sarën nuk është parë shpesh.

 

Për këtë e ka një përgjigje Sara e cila shprehet se çdo gjë është ok por prioriteti i tyre i vetëm momentalisht është bebushi dhe qetësia e çiftit.

 

Cfarë po ndodh mes tyre? Nuk është parë më me Sarën, ngrihen dyshime te forta per Saren dhe Bardhin?!