Home Të Fundit CFARE PO NDODH? RIKTHEHET ‘Ferma Vip’? Ciljeta dhe Elsa bëhen bashkë, ja...

CFARE PO NDODH? RIKTHEHET ‘Ferma Vip’? Ciljeta dhe Elsa bëhen bashkë, ja cfarë po PERGADISIN ato!

29

Elsa Lila dhe Çiljeta Xhilaga kanë qenë dy prej ish-konkurrenteve të “Ferma VIP”, fitues i të cilit doli Dijonis Biba.

 

CFARE PO NDODH? RIKTHEHET 'Ferma Vip'? Ciljeta dhe Elsa bëhen bashkë, ja cfarë po PERGADISIN ato!

Elsa dhe Çiljeta krijuan një miqësi tepër të ngushtë përgjatë kohës që kanë qenë brenda në fermë,

 

ku Elsa u largua prej fermës pasi ishte caktuar prej Agait si një e “infiltruar” dhe jo si një banore si gjithë të tjerët.

 

Ndërsa Çiljeta ishte një prej finalisteve të këtij edicioni. Sakaq pasditen e dotme Çiljeta ka ndarë një postim në rrjete sociale teksa shihet me Elsën në fermë dhe përbri shkruan:

 

“Ja dhe krushkat u rikthyen n” Fermën VIP me shumë nostalgji, na kishte marr malli shumë për shtëpinë tonë të dytë.”