Home Të Fundit CFARE SURPRIZE! Heidi surprizohet nga finalistja e ‘Grande Fratello’, ja cfare pritet...

CFARE SURPRIZE! Heidi surprizohet nga finalistja e ‘Grande Fratello’, ja cfare pritet te ndodh sonte

151

Mbrëmja e sotme premton surpriza të shumta në ‘Big Brother VIP Albania’.

 

CFARE SURPRIZE! Heidi surprizohet nga finalistja e ‘Grande Fratello’, ja cfare pritet te ndodh sonte

Sipas faqes zyrtare të reality show, Heidi Baci, do të suprizohet sot nga Beatrice Luzzi,

aktorja e famshme italiane që kapi finalen e ‘Grande Fratello’.

Jo vetëm kaq, por këtë natë, banorët do të mësojnë datën e finales së madhe.

 

Po ashtu, sonte do diskutohet loja e Jetmirit, përplasjet mes Egla Cenos dhe Liamit.

 

Po ashtu, gjatë Prime-it, do të publikohet edhe kënga që banorët kanë krijuar brenda shtëpisë.

Kujtojmë se sonte në televotim ‘kokë më kokë’ janë Lidi dhe Liami, e njëri prej tyre do lërë shtëpinë.