Home Të Fundit CFARE TRAGJEDIE! Makinat bëhen copash, aksidenti i rëndë i merr jetën 4...

CFARE TRAGJEDIE! Makinat bëhen copash, aksidenti i rëndë i merr jetën 4 personave, mes tyre dhe një…

20

Katër persona kanë mbetur të vdekur si pasojë e një aksidenti të rëndë të ndodhur mëngjesin e sotëm në Toxotes Xanthi, Greqi.

 

CFARE TRAGJEDIE! Makinat bëhen copash, aksidenti i rëndë i merr jetën 4 personave, mes tyre dhe një...
Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe është futur nën autobus.

 

Përplasja ka qenë e rëndë, dhe pasagjerët e makinës kanë humbur jetën menjëherë.

Sipas medieve greke, 6 persona kanë mbetur të lënduar. Makina është shkatërruar plotësisht nga aksidenti,

 

CFARE TRAGJEDIE! Makinat bëhen copash, aksidenti i rëndë i merr jetën 4 personave, mes tyre dhe një...
ndërsa personat që ndodheshin në të gjetën vdekjen e menjëhershme.