Home ShowBizzi “Cili është i dashuri yt?”/ Egla i përgjigjet pyetjes së Ledionit

“Cili është i dashuri yt?”/ Egla i përgjigjet pyetjes së Ledionit

188

Prej ditësh në rrjet po qarkullon lajmi për të dashurin misterioz të Egla Cenos, një italian me të cilin kanë bashkëjetuar dhe në gjendje civile rezultojnë të martuar.

te fundit, big brother vip albania, bbv, egla ceno, ledjon lico

Për këtë arsye, Ledioni dhe opinionistët gjetën rastin ta pyesnin aktoren për të. Mirëpo kjo e fundit refuzoi të tregonte duke thënë se askush nuk ka për ta marrë vesh.

Pjesë nga biseda:

Egla: Si nuk futët në këtë edicion një burrë për së mbari.

Ledjoni: Po kush ishte ky i dashuri yt, a e kishe një dashur jashtë.

Egla: Po ti i ha të gjitha ato që dëgjon Brenda, të bëfshin mirë.

Ledjoni: Paske gënjyer domethënë.

Egla: Nuk do e merrni dot vesh kurrë të vërtetën. Si nuk na futët një burrë.

Ledjoni: Ka kohë, ka kohë.