Home tvshow ‘Çmenden’ NDODH EDHE KJO NE BIG BROTHER/ Banorët vënë duart në kokë,...

‘Çmenden’ NDODH EDHE KJO NE BIG BROTHER/ Banorët vënë duart në kokë, nuk do ta besoni çfarë bëri Meritoni në mes të natës

114

Është shoqëruar me debate nata e mbrëmshme në

 

‘Çmenden’ NDODH EDHE KJO NE BIG BROTHER/ Banorët vënë duart në kokë, nuk do ta besoni çfarë bëri Meritoni në mes të natës

 

 

shtëpinë më të ndjekur në Shqipëri, pas spektaklit të madh të Big Brother VIP3.

Duket se pas një periudhe pauze dhe qetësie, dalja ne nominim e Meritonit e ka bërë banorin më aktiv teksa ka krijuar kështu situata.

Teksa të gjithë banorët ishin gati për të fjetur Meritoni ka nisur të fërshëllejë duke shkaktuar kështu zhurmë.

 

Graciano: Meriton lali je duke bërë gabim e mbylla

Graciano: Po e bën gabim për ty si imazh dhe person. Po ta them për të mirë