Home ShowBizzi ‘Çmendet’ Meri Shehu, i kërkon të ftuarit të zhvishet, ja çfarë ndodhi...

‘Çmendet’ Meri Shehu, i kërkon të ftuarit të zhvishet, ja çfarë ndodhi në studio

19

Ish-banori i “Big Brother VIP2”, Shpat Kërleshi, ishte mbrëmjen e djeshme i ftuar në emisionin “Top Arena”, në Top Channel.

Meri Shehu, Shpati

Ai në një moment u intervistua nga astrologia e njohur, Meri Shehu.

Kjo e fundit, para se të niste me pyetjet i tha se duhej që të zhvishej, por Shpati hapi vetëm pak kopsat e bluzës.

Ndërkohë në fund të intervistës, Meri e pyet se cilën nga vajzat në studio donte që të puthte në ato momente. Kërleshi pyet njëherë ‘ku?’ dhe pastaj çohet dhe puth pikërisht astrologen.

Pjesë nga biseda:

Meri: Mesazhi i Mërkurit të kundërt që do të shkojë mbarë do që këtë pyetje t’a bëjmë të zhveshur

Shpati: Mjaftueshëm deri këtu

Meri: Dëgjo, është hera e parë që unë bëj një intervistë dhe po e filloj me një kosovar bukurosh

Shpati: Edhe unë me qenë i zhveshur

Meri: Duhet të kemi sukses të dy, hape edhe pak, edhe një kopsë. Merkuri i kundërt