Home Të Fundit Cubi sapo zbuloi surprizën? ‘Këtë javë unë…’ Aktorja e humorit banorja më...

Cubi sapo zbuloi surprizën? ‘Këtë javë unë…’ Aktorja e humorit banorja më e re në shtëpinë e BBV?

414

Aktorja më e re e Portokallisë, Cubi Metkaj ishte e ftuar në Wake Up këtë mëngjes.

Cubi sapo zbuloi surprizën? 'Këtë javë unë...' Aktorja e humorit banorja më e re në shtëpinë e BBV?

Ndërsa ka shpjeguar disa prej roleve që do të ketë këtë sezon, përfshirë edhe imitimin e Egla Cenos, banores së Big Brother VIP, ajo është shprehur se nuk do të jetë pjesë e garës.

 

Sipas aktores, ekziston mundësia që të jetë pjesë e garës vitin tjetër.

Enxhi: Po ti pse nuk u bëre pjesë e Big Brotherit, emri të doli

Cubi: Njerëzit vazhdojnë edhe tani dmth, Unë jam në Portokalli dhe njerëzit thonë kur do të hysh, këtë javë u them.

 

Cubi: E kisha gati gati të vendosur 99.9%, e nënvlerësojmë por ky të prish punë ndonjëherë.

Blendi: Kishe frikë se po të shkoje do të shpërtheje?

Cubi: Do më bëhej Cubi copë, jo por e mendova ndoshta vitin tjetër.

Enxhi: Vitin tjetër do që të hyjë që në fillim.