Home ShowBizzi DALIN FOTOT/Martohet cifti i njohur i Big Brother VIP, publikohen pamje nga...

DALIN FOTOT/Martohet cifti i njohur i Big Brother VIP, publikohen pamje nga dasma luksoze

275

Çifti i Big Brother VIP Kosova, Urim Çela dhe Alisa Maloku, i kanë dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë, në një ceremoni luksoze në Prishtinë.

BBVK. Alisa, Urim, Martohen

Çifti kanë ndarë fotografinë e tyre të para si ‘burrë e grua’ në rrjete sociale.

BBVK. Alisa, Urim, Martohen

Alisa duket e mrekullueshme në fustan të bardhë nusërie, gjersa Urimi me një kostum elegant.

BBVK. Alisa, Urim, Martohen

Të ftuar në ceremoni kanë qenë edhe personazhe të famshme, përfshirë edhe ish-banoren dhe modelen Xhuli Nura.

BBVK. Alisa, Urim, Martohen

BBVK. Alisa, Urim, Martohen

BBVK. Alisa, Urim, Martohen