Home Të Fundit DASHURIA E TYRE, ME E FORTE SE KURRE! Të gjithë menduan që...

DASHURIA E TYRE, ME E FORTE SE KURRE! Të gjithë menduan që do ndaheshin, POR CIFTI i shumëpërfolur JEP LAJMIN E BUKUR!

20

Buqeta të mëdha me trëndafila e fotografi me dedikime, janë disa nga imazhet që

 

DASHURIA E TYRE, ME E FORTE SE KURRE! Të gjithë menduan që do ndaheshin, POR CIFTI i shumëpërfolur JEP LAJMIN E BUKUR!
dyshja Romeo Veshaj dhe Heidi Baci kanë ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Përmes një video të publikuar në “insta-story” çifti të cilët u përfolën se lidhja e

tyre ishte për hir të lojës kanë treguar dhuratat e pafundme nga admiruesit e tyre.

Kujtojmë se Heidi dhe Romeo kanë qënë dy nga personazhet që janë sulmuar më së shumti në BBVA3.

Për më tepër ndiqni videon:

 

DASHURIA E TYRE, ME E FORTE SE KURRE! Të gjithë menduan që do ndaheshin, POR CIFTI i shumëpërfolur JEP LAJMIN E BUKUR!

DASHURIA E TYRE, ME E FORTE SE KURRE! Të gjithë menduan që do ndaheshin, POR CIFTI i shumëpërfolur JEP LAJMIN E BUKUR!