Home Të Fundit DASHURIA NE AJER! Heidi ndanë fotot e vecanta me Romeon dhe i...

DASHURIA NE AJER! Heidi ndanë fotot e vecanta me Romeon dhe i bënë atij dedikimin e ëmbël ‘O zot sa e dua këtë…’

22

Heidi Baci, një nga personazhet më të përfolur të edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania,

DASHURIA NE AJER! Heidi ndanë fotot e vecanta me Romeon dhe i bënë atij dedikimin e ëmbël 'O zot sa e dua këtë...'

ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi të veçanta.

Fotografitë, të cilat janë tejet simpatike, shfaqin atë dhe të dashurin e saj, Romeon, shumë të dashuruar.

Romanca e tyre nisi brenda mureve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ku publiku pati mundësinë të jetë dëshmitar i lindjes së lidhjes së tyre.

Tashmë jashtë shtëpisë, Heidi dhe Romeo vijojnë të jenë qendër të vëmendjes, dhe ky postim i fundit në rrjetet sociale bën të qartë

se dashuria e tyre është vetëm në rritje.

Në përshkrimin që shoqëron fotografitë, Heidi shpreh ndjenjat e saj të forta për Romeon dhe falenderon fansat për mbështetjen

që i kanë dhënë si çift.

“Fillimisht duam t’ju falënderojmë të gjithëve për gjithë dashurinë qe na keni dhuruar. Ps. Sa e dua këtë Romeon, është zemra ime.

Jam goca më me fat në botë,” shkruan ajo.

DASHURIA NE AJER! Heidi ndanë fotot e vecanta me Romeon dhe i bënë atij dedikimin e ëmbël 'O zot sa e dua këtë...'

DASHURIA NE AJER! Heidi ndanë fotot e vecanta me Romeon dhe i bënë atij dedikimin e ëmbël 'O zot sa e dua këtë...'

DASHURIA NE AJER! Heidi ndanë fotot e vecanta me Romeon dhe i bënë atij dedikimin e ëmbël 'O zot sa e dua këtë...'