Home tvshow Dea Vieri bën ndryshimin drastik në pamje dhe vështirë ta njihni

Dea Vieri bën ndryshimin drastik në pamje dhe vështirë ta njihni

448

Dea Vieri ishte një nga vajzat më me stil në shtëpinë e Big Brother VIP.

Dea Vieri bën ndryshimin drastik në pamje dhe vështirë ta njihni

 

 

Por edhe jashtë shtëpisë së famshme ish-banorja vazhdon të marr vëmendje e së fundmi ka bërë dhe një ndryshim drastik.

Dea ka hequr dorë nga ngjyra bjonde me të cilën e kemi parë gjithmonë dhe i ka lyer flokët e kuqe.

Pamjen e re ajo e ka postuar në InstaStory e duhet thënë se i shkon shumë.Dea Vieri bën ndryshimin drastik në pamje dhe vështirë ta njihni