Home Të Fundit Dikur prezantonin krahë njëri tjetrit, sot ‘KUNDERSHTAR’! Manushi ka dy fjalë për...

Dikur prezantonin krahë njëri tjetrit, sot ‘KUNDERSHTAR’! Manushi ka dy fjalë për Marinën, REAGIMI i moderatores do ju SHTANG!

25

Dita e madhe erdhi! “Euro2024” nis sot e bashkë me të edhe emisonet televizive që do ta komentojnë hap pas hapi gjithë këtë aventurë sportive.

 

Dikur prezantonin krahë njëri tjetrit, sot 'KUNDERSHTAR'! Manushi ka dy fjalë për Marinën, REAGIMI i moderatores do ju SHTANG!
Në TCH sot nis transmetimin “Top Arena” me Ed Manushin dhe gjithë skuadrën e tij, ndërsa nga ana tjetër në TV Klan nis transmetimin emisioni i Marinës.

Ky emision shënon dhe rikthimin e Marinës në ekran. Për moderatoren nuk është hera e

parë në një emision sportiv, pasi vite më parë ajo ka qenë kolege e Manushit në “Procesi Sportiv” në TCH.

Sigurisht, ky rikthim i Marinës në botën e sportit nuk do i shpëtonte ish-kolegut të saj, që tashmë do e ketë konkurent kokë më kokë.

“Urime Marina! Na kishte marrë malli t’shikonim ke sporti! Suksese!” – shkruan Manushi, i cili nuk e ka marrë një përgjigje nga moderatorja
.

Nuk e dimë nëse Marina e ka ‘humbur’ këtë koment dhe nuk e ka parë, apo rivaliteti bën të vetën…

megjithatë ne i urojmë suksese të dy emisioneve në këtë aventurë sportive, e cila me siguri do i bëjë të gjithë bashkë këtë vit që kemi dhe Shqipërinë pjesë të kampionatit!

Dikur prezantonin krahë njëri tjetrit, sot 'KUNDERSHTAR'! Manushi ka dy fjalë për Marinën, REAGIMI i moderatores do ju SHTANG!