Home ShowBizzi Diola Dosti shijon pushimet në resortin luksoz me partnerin e ri: Të...

Diola Dosti shijon pushimet në resortin luksoz me partnerin e ri: Të përhumbur në sho…

194

Diola Dosti dhe partneri i saj i ri Erolld Belegu po shijojnë pushimet në një nga resortet më luksoze në Bali.

Diola Dosti, Erolld Belegu, Pushime

Çifti ka zgjedhur një nga vendet më të shtrenjta “Bulgari Resort”, ku çmimet për një natë arrijnë në më shumë se 1 mijë euro.

Me të mbërritur në destinacion, Diola dhe Erolldi nuk kanë ngurruar që të ndajnë për ndjekësit e tyre disa foto nga destinacioni që kanë zgjedhur për të pushuar.

Diola Dosti, Erolld Belegu, Pushime

“Të mbështjellë në një ambient shumëngjyrësh dhe në perëndim, ne jemi të humbur në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Diola Dosti, Erolld Belegu, Pushime

Të rrethuar nga eleganca, megjithatë është e qeshura jonë ajo që mbush vërtet ajrin. Një mbrëmje perfekte ku koha ndalon. Momente luksoze.”, shkruan Diola.

Diola Dosti, Erolld Belegu, Pushime