Home ShowBizzi Diola Dosti tregon sekretin si ta kuptoni veten se jeni apo jo...

Diola Dosti tregon sekretin si ta kuptoni veten se jeni apo jo të hi…

24

Nutricionistja e njohur Diola Dosti, e cila shpesh ndan këshilla për një shëndet të mirë në rrjetet e saj sociale,

Diola Dosti

e ka bërë edhe së fundmi.

Çështja e hidratimit tani në verë është një temë shumë e rëndësishme

dhe nëse e realizojmë atë siç duhet apo jo kjo duhet parë me kujdes.

Djola ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në instagram një test që do ju tregojë më së miri gjendjen e trupit dhe si duhet të veproni në bazë të rezultatit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diola Dosti (@dioladostiofficial)