Home Të Fundit Ditë zie për këngëtaren e njohur shqiptare, humb njeriun e shtrenjtë të...

Ditë zie për këngëtaren e njohur shqiptare, humb njeriun e shtrenjtë të zemrës ‘U prehsh në paqe…’

17

Këngëtarja e mirënjohur Teuta Selimi sot është në zi. Kjo pasi babai i saj është ndarë nga jeta.

 

Ditë zie për këngëtaren e njohur shqiptare, humb njeriun e shtrenjtë të zemrës 'U prehsh në paqe...'
Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtarja nëpërmjet një postimi në rrjete sociale teksa më tej

ka njoftuar se ceremonia e varrimit zhvillohet sot nga ora 13:30 në kryeqytet.

Rikujtojmë që gjatë muajit të kaluar këngëtarja denoncoi për dhunë që bashkëshorti dhe vëllai kishin

ushtruar ndaj saj. Denoncimi i parë prej saj erdhi për bashkëshortin, ku konflikti verbal mes çiftit u përshkallëzua në dhunë fizike, kur Patriku qëlloi disa herë në kokë Teutën.

 

Ditë zie për këngëtaren e njohur shqiptare, humb njeriun e shtrenjtë të zemrës 'U prehsh në paqe...'