Home Të Fundit Ditëlindja ‘TERBON’ Megi Pojanin, POSTON FOTON +18! Moderatorja i mbulon të pasmet...

Ditëlindja ‘TERBON’ Megi Pojanin, POSTON FOTON +18! Moderatorja i mbulon të pasmet me… (Foto)

171

Moderatorja e njohur, Megi Pojani vazhdon të jetë tepër aktive në rrjetin social “Instagram”,

 

Ditëlindja 'TERBON' Megi Pojanin, POSTON FOTON +18! Moderatorja i mbulon të pasmet me... (Foto)
ku shpesh ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Ajo sot feston ditëlinindjen, ku gjithashtu nuk munguan dhe urimet nga miqtë e saj.

Një foto e cila tërhoqi vëmendje, ishte një ripostim i bërë nga moderatorja,

ku një ndër miket e saj e kishte uruar me një foto, ku Megi ka ngritur njërën këmbë dhe tek të pasmet ka vendosur një figurë për ti mbuluar.

 

Ditëlindja 'TERBON' Megi Pojanin, POSTON FOTON +18! Moderatorja i mbulon të pasmet me... (Foto)