Home Të Fundit ‘Djeg kripë…’ Ilnisa ndau foton e ëmbël me Meritonin, vëllai i gazetares...

‘Djeg kripë…’ Ilnisa ndau foton e ëmbël me Meritonin, vëllai i gazetares NXJERR SEKRETIN E BUJSHEM për ciftin me komentin e tij!

15

Gazetarja Ilnisa Agolli ka ndar me ndjekësit në Instagram një moment romantik me partnerin e saj, moderatorin Meriton Mjekiqi.

 

'Djeg kripë...' Ilnisa ndau foton e ëmbël me Meritonin, vëllai i gazetares NXJERR SEKRETIN E BUJSHEM për ciftin me komentin e tij!
Çifti, historia e të cilëve nisi në shtëpinë e “BBV”, duken mjaft të dashuruar. Në foton e postuar Ilnisa ishte e ulur në një karrige,

 

ndërsa Meritoni i jep një puthje romantike në faqe.

“Përgjithmonë dhe përngaherë”– ka shkruar Ilnisa krahas fotos së ëmbël.

Megjithatë të gjithë vëmendjen e ka marrë komenti i vëllait të Ilnisës, i cili i ka shkruar:

“Kush djeg kripë në darkë”.

Pas daljes nga shtëpia, çifti kanë treguar se në planet e tyre është një fëmijë, duke bërë që dyshja të “mposhtin”

paragjykimet për diferenën në moshë teksa shijonë romancën e tyre në sytë e publikut.