Home Të Fundit Do bëj NAMIN! Bora Zemani RINIS një rrugë të re ‘Shihemi sonte…’...

Do bëj NAMIN! Bora Zemani RINIS një rrugë të re ‘Shihemi sonte…’ (FOTO)

723

E siç e dimë tashmë, moderatorja e njohur Bora Zemani nis mbrëmjen e sotme programin e saj

Do bëj NAMIN! Bora Zemani RINIS një rrugë të re 'Shihemi sonte...' (FOTO)

më të ri i cili mban emrin ‘Cherry on Top’.

 

 

Një program ky i cili do të transmetohet çdo të premte në orën 21:00,

ku një njoftim lidhur me këtë ka ardhur dhe pak më herët prej bukuroshes Bora Zemani.

 

Me një look të kuruar dhe tepër elegante, Bora nëpërmjet një postimi në Instagram ka ndarë disa

fotografi të saja e veshur me një kostum serioz të zi, dhe me flokët e stiluara të cilat

duken si vetë emri i programit ‘Cherry’.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)