Home tvshow “Do kërkojë takim menjëherë me…”, Roza parashikon rikthimin e ish Banores se...

“Do kërkojë takim menjëherë me…”, Roza parashikon rikthimin e ish Banores se Big Brother Vip (VIDEO)

135

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort

“Do kërkojë takim menjëherë me…”, Roza parashikon rikthimin e ish Banores se Big Brother Vip (VIDEO)

 

jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik.

 

Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse.

Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Vetëm pak më parë teksa ka qenë duke biseduar në oborr për Ilnisën dhe Merionin, Roza dhe Erjola janë të sigurta se Ilnisa në një lloj mënyre do kthehet në shtëpinë e “BBV3”.

 

Erjola shprehet se ka parë në ëndërr mbrëmë se Ilnisa do të rikthehtet në shtëpinë e “BBV3” e ndërsa Roza analizon .
Roza: Analiza është kjo, Meritoni ka për ti shkuar letrën e dashurisë Rikes, Ilnisa nga jashtë do xhelozojë aq shumë sa do kërkojë takim menjëherë me Meritonin dhe kështu do dali ëndrra jote…