Home tvshow Do martohet këtë vit? Nevina Shtylla zbulon planet, tregon marrëdhënien e veçantë...

Do martohet këtë vit? Nevina Shtylla zbulon planet, tregon marrëdhënien e veçantë që ka me vjehrrën

210

Nuk ka dasmë as këtë vit. Nevina Shtylla ka folur si rrallë

Do martohet këtë vit? Nevina Shtylla zbulon planet, tregon marrëdhënien e veçantë që ka me vjehrrën

herë për jetën private mbrëmjen e sotme në “Cherry on Top” nga Bora Zemani.

Nevina u pyet për zërat që kanë qarkulluar në rrjet, por tha se edhe këtë vit nuk duket gjë në horizont për shkak të impenjimeve që kërkon organizimi i dasmës.

Ajo foli ndër të tjera edhe për raportin me vjehrrën, si dhe tregoi nëse do të donte të jetonte me prindërit e partnerit.

“Do preferoja të jetoja vetëm. Unë I dua familjarët sa më më afër, por kur vjen puna në shtëpi dua të jetoj vetëm. Me vjehrrën kam marrëdhënie shumë të mirë. Vjehrra më bën kritika për veshjet. Veshja e fundit nuk i pëlqeu shumë”, deklaroi ajo.