Home tvshow DO NXJERRIN mesazhet me Romeon, ja kush po e mban telefonin e...

DO NXJERRIN mesazhet me Romeon, ja kush po e mban telefonin e Erjolës

86

Graciano ka bërë lëmsh ndjekësit me deklaratën e tij se Erjola dhe Romeo kanë pëlqim.

DO NXJERRIN mesazhet me Romeon, ja kush po e mban telefonin e Erjolës

 

Balerini madje u shpreh se Romeo i ka shkruar për tu lidhur por kjo e fundit ia ka lënë sms seen.

Së fundmi është zbuluar se telefonin e Erjolës e mban Ronaldo dhe ai ka në dorë të vërtetën e muhabetit që po flitet lart e poshtë.

Ronaldo Sharka ka postuar në Instastory një foto, ku duket se ka në tavolinë teksa konsumonte kafen, telefonin e Erjolës.

Ronaldo dhe Erjola janë shumë miq me njëri-tjetrin madje prezantojnë edhe në rubrikë sq bashku te “E Diell”.

Duket se Ronaldo është personi që menaxhon rrjetet sociale të Erjolës dhe me këtë postim, të cilin e ka fshirë pak më vonë, ka nënkuptuar se të vërtetën e kësaj situate e ka ai në dorë.