Home ShowBizzi DO TA FITOJE ME KETE? Edhe 5 ditë nga finalja e BBVIP,...

DO TA FITOJE ME KETE? Edhe 5 ditë nga finalja e BBVIP, vëllai i Jul Dedës merr iniciativën e veçantë

130

Edhe pse dite na ndajnë nga nata finale e Big Brother Vip Albania, ku njëri nga 5 finalistët do të shpallet fitues.

Jul Deda, Mario Deda

Mes tyre për çmimin e madh është edhe Julian Deda. Vëllai i aktorit ka hapur një sfidë në Instagram, ku i kërkon ndjekësve të tij që të votojnë Julin dhe të bëjnë screenshot foton e votimit të vëllait të tij.

Votoni Julin dhe postoni screenshot te 5votave duke nominuar dy miq qe te bejne te njejten gje!
Sfiden e deklaroj te hapur????, Shkruan Mario Deda.

Komentet nga ndjekësit kanë qenë të shumta, nga ata pro dhe kundër kësaj sfide.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mario Deda (@mariodeda)