Home ShowBizzi “Do ta shkatërroj” – Deklarata e fortë e ish-partneres së Meritonit, gazetari...

“Do ta shkatërroj” – Deklarata e fortë e ish-partneres së Meritonit, gazetari rrëfen bisedën me Ergestën dhe si qëndron e vërteta

274

Gazetari Gerald Qerimi ka komentuar lojën e banorëve të Big Brother, dhe ngjarjet që kanë tërhequr vëmendjen e publikut.

big brother vip albania, bbv, meriton mjekiqi, ish partnerja

Ai u ndal te deklarata e bëra nga ish-partnerja e Meritonin, pasi ky i fundit tregoi historinë për të birin që kishte shumë vite pa e takuar.

“Ish-partnerja e tij nuk ka bërë asnjë deklaratë publike në rrjetet sociale.

Janë rrjetet sociale që janë hapur në emër të saj duke përdorur emrin e saj.

Kohët e fundit ajo ka hedhur vetëm një story ku shkruante se ‘e vërteta do dalë’, por jo ato deklarata që qarkullojnë sot, çarçafët e gjata,që ‘do ta shkatërroj Meritonin’, ato janë të pavërteta.

Unë kam pasur komunikim me të për ta ftuar në emision, por nuk ka pranuar dhe nuk ka dashur që të përfshihet, pasi është edhe djali në mes”, u shpreh në emisionin “Breaking” me Xhoi Malësia,