Home ShowBizzi Do të ketë një tjetër rikthim në BBV? Publikohet foto, nuk dota...

Do të ketë një tjetër rikthim në BBV? Publikohet foto, nuk dota besoni se cili banor pritet të hyjë sërish në shtëpi të shtunën

460

Edhe në këtë edicion të “Big Brother Vip” nuk kanë munguar rikthimet e banorëve në shtëpi, pas eleminimit të tyre nga publiku.

te fundit, big brother vip albania, bbv, drini zeqo, rikthimi

Kështu ka ndodhur së fundmi me Graciano Taganin, i cili hyri papritur dhe u bë sërish pjesë e garës, pa u hapur ndonjë televotim për publikun.

E mesa duket do të ketë rikthime të tjera, ose të paktën këtë na lanë të kuptojmë Ledjona, Drini dhe Dea.

Teksa kanë postuar një foto në shoqërinë e njëri tjetrit, Dea ka shkruar: “Kush futet të shtunën?”

Kjo ka ngritur dyshime për një tjetër rikthim për njërin prej tyre, ndërsa kujtojmë se Drini jo pak herë ka ngacmuar ndjekësit e tij në Instagram duke folur për një rikthim të mundshëm, megjithëse ka kaluar një kohë e gjatë që prej daljes së tij nga BBV.

Se cili nga të tre do të rikthehet në garë, kjo do të mbetet për t’u parë!

te fundit, big brother vip albania, bbv, drini zeqo, rikthimi