Home tvshow “Do të laj dhe do të marr në shtëpi”, Xhensila duke puthur...

“Do të laj dhe do të marr në shtëpi”, Xhensila duke puthur fëmijët rom..

101

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të komentuara për momentin edhe për shkak të habisë që divorci i saj me Bes Kallakun krijoi në publik.

 

 

“Do të laj dhe do të marr në shtëpi”, Xhensila duke puthur fëmijët rom..

Por pavarësisht kësaj ajo duket shumë aktive dhe shumë e zënë me koncerte.

Së fundmi, një video e këngëtares para se të nis koncertin ka bërë xhiron e rrjetit. Ajo shfaqet në makinë me dy fëmijë të komunitetit rom ku shfaqet duke puthur më të voglin dhe dëgjohet të thotë: Do të laj dhe do të marr të shtëpia ime.

“Në çdo moment që jam larg fëmijëve për shkak të punës ndihem bosh, e plot ndjesi faji. Por për aya e bëj çdo sakrificë e lodhje si çdo nënë. Zoti më solli këto 2 mrekulli fiks në momentin që isha përhumbur për të vegjlit e mi”, shkruan Xhensila.