Home ShowBizzi Do të rikthehet sërish në “Big Brother VIP”? Meri Shehu habit me...

Do të rikthehet sërish në “Big Brother VIP”? Meri Shehu habit me përgjigjen e saj

122

Ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, Meri Shehu, ishte mëngjesin e kësaj të marte e ftuar në studion e emisionit “Wake Up”.

te fundit, big brother vip albania, bbv, meri shehu, rikthimi ne shtepi

Pasi bëri parashikimin e yjeve për secilën shenjë të horoskopit për muajin prill, ajo u ngacmua pak nga moderatorët edhe në lidhje me reality show-n.

Kur i thanë se balerini i njohur, Graciano Tagani, është bërë sërish pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri,

astrologia tha se ajo nuk do e bënte një gjë të tillë. Sipas Merit, ajo e ka përfunduar ciklin e saj në “Big Brother VIP” dhe nuk ka mundësi rikthimi.

Unë besoj se i kam mbaruar punët me “Big Brother”, e kam përfunduar ciklin tim. Nuk ka më mundësi.

Një akrep shkon deri diku, mbahet deri diku, por kur vjen një moment pastaj nuk mbahet më. Tashmë jo, nuk shkoj më.