Home Të Fundit ‘Do të të marr, do të të laj dhe…’ video e Xhensilës...

‘Do të të marr, do të të laj dhe…’ video e Xhensilës po bënë NAMIN në rrjet, ja si i TRAJTON ajo fëmijët rom

145

Padyshim që një ndër emrat më të përfolur në mediat rozë që nga fillimi i 2024 është Xhensila Myrtezaji.

 

'Do të të marr, do të të laj dhe...' video e Xhensilës po bënë NAMIN në rrjet, ja si i TRAJTON ajo fëmijët rom

Jeta private e këngëtares ka krijuar gjithmonë interes të lartë për publikun, por pas lajmit të divorcit më Bes Kallakun buja ishte edhe më e madhe.

 

Koncertet e Xhensilës janë shtuar ndjeshëm së fundmi dhe çdo veprim i saj nga skena tërheq vëmendje.

 

'Do të të marr, do të të laj dhe...' video e Xhensilës po bënë NAMIN në rrjet, ja si i TRAJTON ajo fëmijët rom

Por së fundmi, një video e këngëtares para se të nis koncertin ka bërë xhiron e rrjetit.

 

Ajo shfaqet në makinë me dy fëmijë të komunitetit rom ku shfaqet duke puthur më të voglin dhe dëgjohet të thotë: Do të laj dhe do të marr të shtëpia ime.

 

Këtë video e ka ripostuar edhe vetë këngëtarja ku shkruan se dy fëmijët ishin në një moshë më fëmijët e saj, 5 vjeç dhe 6 muajsh.

 

“Në çdo moment që jam larg fëmijëve për shkak të punës ndihem bosh, e plot ndjesi faji. Por për aya e bëj çdo sakrificë e lodhje si çdo nënë.

 

Zoti më solli këto 2 mrekulli fiks në momentin që isha përhumbur për të vegjlit e mi”, shkruan Xhensila.