Home tvshow “Do t’i tregoj të gjitha një e nga një”, reagimi i parë...

“Do t’i tregoj të gjitha një e nga një”, reagimi i parë publik i Jetmirit pas daljes nga Big Brother VIP

195

Jetmir Salaj ka reaguar për herë të parë publikisht pas daljes nga Big Brother VIP 3.

 

“Do t’i tregoj të gjitha një e nga një”, reagimi i parë publik i Jetmirit pas daljes nga Big Brother VIP

Gjatë LIVE në profilin e tij në Instagram, ai tha se do të bënte çmos që të tregonte të vërtetën e tij, ndërsa theksoi se është përballur me një presion të jashtëzakonshëm.

“Kam pasur presion të jashtëzakonshëm, do ju tregoj të gjitha ndodhitë një e nga një, do të bëj çmos të tregoj të vërtetën time. Unë mendoja se gjërat kishin ndryshuar jeta kishte ndryshuar, Bigu kishte ndryshuar, por në fakt asgjë nuk ka ndryshuar. Do ju tregoj arsyet pse nuk shfaqesha në videot e Topit, dhe pse kamera s’rrinte mbi kokën tme. Do të kërkojë kohën e vet gjithçka, klipi ishte i parapërgatitur, unë e dija që ishte bërë gati”, tha Jetmiri në LIVE pas daljes nga Big Brother VIP 3.