Home Të Fundit ‘Do vish të rrish nga shtëpia ime…’ Romeo shtanget nga përgjigjia e...

‘Do vish të rrish nga shtëpia ime…’ Romeo shtanget nga përgjigjia e Heidit ‘Ca thua more idiot…’

163

Aktori Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi janë një ndër çiftet që u krijuan në shtëpinë e “BBV”.

 

'Do vish të rrish nga shtëpia ime...' Romeo shtanget nga përgjigjia e Heidit 'Ca thua more idiot...'

E teksa finalja e reality show-t është këtë të shtunë (me 25 maj), Romeo gjatë një bisede i tha

 

të dashurës së tij se nuk do të jetojnë së bashku te shtëpia e tij në Shqipëri.

“Çfarë thua o idiot?!” e pyeti Heidi e habitur duke menduar që banori po tallet, megjithëse aktori tha se e ka seriozisht.

 

“Më vdekshin të gjithë jo moj”, tha Romeo, ndërsa konkurrentja refuzoi duke treguar që fillimisht do të udhëtojë drejt Italisë për të takuar prindërit e saj.

Pjesë nga biseda:

 

Romeo: Ti do të vish te shtëpia ime

Heidi: Çfarë thua o idiot?

Romeo: Pse jo moj?

 

Heidi: E di se po tallesh me këtë fytyrë! Kështu që…

Romeo: Më vdekshin të gjithë jo moj. Çfarë thua?

 

Heidi: Hey stop

Romeo: Pse se mora vesh unë. Pse jo?

Heidi: Se do shkoj të rri me të familjen time.

Romeo: Po harrova

 

Heidi: Çfarë budalle. E kishe seriozisht ti?

Romeo: Po moj shpirt