Home ShowBizzi “Do vish të rrish tek shtëpia ime!”- Heidi refuzon ftesën e Romeos:...

“Do vish të rrish tek shtëpia ime!”- Heidi refuzon ftesën e Romeos: Çfarë thua o idiot! Do shkoj të rri me…

283

Heidi Baci ka refuzuar ftesën e të dashurit të saj, Romeo Veshajt, për të qëndruar tek shtëpia e tij pas daljes nga Big Brother VIP.

te fundit, big brother vip albania, bbv, Heidi, Romeo, Refuzim

Gjatë një bisede, aktori i ka thënë që ‘ti do vish tek shtëpia ime’, ndërsa Heidi është shprehur që jo, ndërsa shton se sipas saj, Romeo po tallëj.

Ndërkohë Romeo është habitur nga refuzimi i saj, dhe e ka pyetur se pse tha jo.

“Jo se do shkoj të rri çik me të mit, çfarë thua”, u përgjigj Heidi, ndërsa Romeo shtoi “a po më fal se harrova”

Pjesë nga biseda:

Romeo: Ti do vish tek shtëpia ime

Heidi: Ëëë! Çfarë thua o idiot!

Romeo: Pse?

Heidi: Jo!

Romeo: Si jo moj?!

Heidi: E di që po tallesh, me këtë fytyrë kështu që…

Romeo: Më vdekshin të gjithë nuk po tallem moj, ca thua ti

Heidi: E di që po tallesh Romeo, ta njoh fytyrën. Ndalo.

Romeo: Se mora vesh. Pse jo?

Heidi: Po jo se do shkoj të rri çik me të mit, çfarë thua.

Romeo: A po, më fal se harrova

Heidi: Sa budall! E kishe seriozisht ti?

Romeo: Po moj