Home tvshow Donaldi apo Romeo, ja kush është sipas tij lojtar me i FORTE...

Donaldi apo Romeo, ja kush është sipas tij lojtar me i FORTE per BIG BROTHER VIP…

137

Ilir Shaqiri ka qenë i ftuar në “Cherry on Top” me Bora Zemanin.

Donaldi apo Romeo, ja kush është sipas tij lojtar me i FORTE per BIG BROTHER VIP...

Në mes të rrëfimeve të tjera Iliri nuk iu ka shpëtuar pyetjeve rreth Big Brother. Balerini tha se Romeo dhe Juli do të jenë në finale.

Iliri po ashtu krahasoji dy binjakët në lojë dhe sipas Ilirit Donaldi është më i kompletuar megjithatë Romeo tha se ka marrë një hov tani që vështirë të ndalet.

“Juli dhe Romeo janë finalist pa diskutim. Presim çfarë do ndodhë. Juli ka një lloj ftohtësie dhe arsyetimi që mendoj se ngjason pak me atë timin. Kurse Romeo filloj si Skoda, por po kthehet në Lamborgini.

Ka marrë hov së fundmi, ka rritur figurën e tij, mënyrën e të folurit, të arsyetuarit, sepse nuk e filloj kështu. Kurse ai tjetri, Donaldi duke u kthyer mbrapsht në atë që është kujtesa ime për debatet dhe ndjesitë, e shikoj shumë të kompletuar, shumë me lart sesa Romeo.”-tha Iliri.