Home tvshow DUHET ta pyeste LEDIONI qe te PERGJIGJEJ :Erjola Doçi vë pikat mbi...

DUHET ta pyeste LEDIONI qe te PERGJIGJEJ :Erjola Doçi vë pikat mbi ‘i’, a ka pasur mesazhe me Romeon

116

Ish-banorja e Big Brother VIP3, Erjola Doçi e cila u skualifikua nga gara vetëm pak ditë më parë,

DUHET ta pyeste LEDIONI qe te PERGJIGJEJ :Erjola Doçi vë pikat mbi ‘i’, a ka pasur mesazhe me Romeon

 

 

është pyetur mbrëmjjen e djeshme nga moderatori Ledjon Liço sesi qëndron e vërteta e mesazheve që dyshohet se ka pasur mes saj dhe aktorit Romeo Veshaj.

Erjola tha se nuk ka pasur kurrë mesazhe nga Romeo, ndërsa u shpreh se fituesi i këtij edicioni sipas saj është Juli. Ajo shtoi se Gracianos i ka bërë menjëherë bllok në rrjetet sociale, sapo ka dalë nga shtëpia, dhe duket se miqësia që kanë pasur mes tyre, para garës, ka marrë fund.

Pjesë nga biseda në studio:

Erjola: I bëra bllok por nuk e ofendova dhe nuk nxora asgjë të besuar të tij te unë. Mesazhe jo nuk kishte. Nuk ka pasur kurrë mesazhe.

Ledjoni: Semos e thua në ndonjë emision tjetër

Erjola: Jo jo, po nuk ia the Ledjonit të palarat

Ledjoni: Ti do që të fitojë Juli?

Erjola: Julin dua që të fitojë, por hatër mbetje kam. Jam mes dy personave…