Home Të Fundit Duke u ledhatuar, prekur, puthur me njëri tjetrin: Diola dhe partneri i...

Duke u ledhatuar, prekur, puthur me njëri tjetrin: Diola dhe partneri i saj dhurojnë momente intime ‘Ti më bënë të besoj në…’

24

Ish-banorja e Big Brother Vip, Diola Dosti ka ndarë një video të ëmbel, teksa kërcen me partnerin Erolld Belegu.

 

Duke u ledhatuar, prekur, puthur me njëri tjetrin: Diola dhe partneri i saj dhurojnë momente intime 'Ti më bënë të besoj në...'

Me rastin e diplomimit të Diolës, biznesmeni nga Kosova kishte organizuar një festë.

 

Ndërkohë, Diola ka ndarë edhe një dedikim për partnerin e saj.

 

“Ti më bën të besoj në magjinë e dashurisë! Në një botë plot me gjëra të zakonshme,

 

ndihem e bekuar që kam dikë aq të jashtëzakonshëm sa ti në jetën time. Faleminderit për çdo gjë dashuria ime”, ka shkruar ajo krahas videos me Erolldin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diola Dosti (@dioladostiofficial)