Home Të Fundit Duken shumë të afërt, si të dashur? Cfarë po ndodh mes Bledi...

Duken shumë të afërt, si të dashur? Cfarë po ndodh mes Bledi Manes dhe Shqipes? Ja cfarë shkruan ajo për të ‘Ky djalë…’

24

Ish opinionisti i ‘Big Brother VIP Kosova’ Bledi Mane pak orë me parë ka ndarë një foto me ish finalisten e shtëpisë me të famshme në vend Shqipe Hysneaj.

 

Duken shumë të afërt, si të dashur? Cfarë po ndodh mes Bledi Manes dhe Shqipes? Ja cfarë shkruan ajo për të 'Ky djalë...'
Gjatë edicionit Shqipja dhe Bledi nuk kishin raporte të mira, shumë herë kanë debatuar dhe me tone të larta, shkruan “Kosovarja”.

Bledi ka publikuar foto në krahët e Shqipes ku shprehet “E mbani mend Shqipen, ka filluar punën në Kosovë si këshilltare e Albin Kurtit”.

Ndërsa Shqipja ka shtuar “Dëgjojeni këtë djalë, se thotë gjithmonë të vërtetën”.

 

Duken shumë të afërt, si të dashur? Cfarë po ndodh mes Bledi Manes dhe Shqipes? Ja cfarë shkruan ajo për të 'Ky djalë...'