Home Të Fundit ‘E adhuroj për femrën që është..’ Meritoni i dashuruar MARREZISHT me Ilnisën...

‘E adhuroj për femrën që është..’ Meritoni i dashuruar MARREZISHT me Ilnisën ‘Për të, jam gati të…’

335

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi janë një ndër çiftet që u krijuan në shtëpinë e “Big Brother VIP3”,

'E adhuroj për femrën që është..' Meritoni i dashuruar MARREZISHT me Ilnisën 'Për të, jam gati të...'

ku diferenca në moshë nuk e ndaloi dashurinë e tyre.

 

Gjatë një bisede me Françeska Muratin, moderatori ka treguar disa nga arsyet se pse ra “kokë e këmbë” në dashuri me banoren.

 

“Unë Ilnisën e dashuroj, e adhuroj për femrën që është. E dua karakterin, tipin, mënyrën, artin, pikturën që ia kam kthyer. Unë e dashuroj”- tha Meritoni duke treguar se sa shumë është i dashuruar me Ilnisën.

 

Pjesë nga biseda:

Françeska: Unë dua që burri im të më adhurojë, të vdesë për mua jo të shkojë e të shikojë femra të tjera. Athu se s’ka burra më në kjo botë

 

Meritoni: Unë Ilnisën e dashuroj, e adhuroj për femrën që është

Françeska: Pikërisht dhe ka lezet kjo gjë

Meritoni: Ajo e di këtë gjë dhe për këtë arsye ajo ndoshta më do kaq shumë. Unë e adhuroj, e dashuroj. E dua karakterin, tipin, mënyrën, artin, pikturën që ia kam kthyer.

Unë e dashuroj

Françeska: Ia kreh flokët?

 

Meritoni: Normal që ia kreh flokët se e dua. Çdo gjë është perfekt për mua.

 

Këtu përpiqeshin të më godisnin mua për flokët që ia krihja. Po normal që do ia kreh flokët, se e dua. Unë do ia bëj kafen, mëngjesin.