Home Të Fundit E akuzoi për ngacmim s*ksuaI, Egla Ceno kujtohet për deklaratën ‘Kam një...

E akuzoi për ngacmim s*ksuaI, Egla Ceno kujtohet për deklaratën ‘Kam një gjyq që më pret jashtë…’

147

Dita e sotme në shtëpinë e Big Brother Vip 3 ka nisur e qetë.

E akuzoi për ngacmim s*ksuaI, Egla Ceno kujtohet për deklaratën 'Kam një gjyq që më pret jashtë...'

 

Finalja e edicionit të 3 të BBV është shumë pranë dhe banorët po shijjnë ditët e tyre të mbetura në shtëpi.

 

Këtë mëngjes Egla është ngritur me mendime.

Gjatë qëndrimit në oborr me Julin, Egla ka kujtuar se e pret një çështje gjyqësore kur të dalë nga shtëpia.

 

Juli nuk ka ngurruar t’a kthejë edhe në batutë momentin dhe i ka ofruar Eglës një avokat të cilin e ka shok dhe punon kundër tij. Këtë batutë Egla e ka pritur me të qeshura.

 

Kujtojmë që Egla Ceno, banorja e shtëpisë së edicionit të 3 të BBV ka akuzuar gazetarin, Saimir Kodrën,

 

për ngacmim seksual. Ky i fundit ka reaguar ashpër ndaj aktores duke e dërguar atë në gjyq.