Home ShowBizzi E akuzoi për tradhti, ish-bashkëshorti i Diola Dostit na prezanton per here...

E akuzoi për tradhti, ish-bashkëshorti i Diola Dostit na prezanton per here te pare me partneren e re…

23

Diola Dosti, ish-banorja e “Big Brother Vip” e njëkohësisht nutricioniste, është në qendër të medias rozë për shkak të lidhjes së saj me biznesmenin nga Kosova.

Diola Dosti, ish-bashkeshorti,

Nëna e tre vajzave, ka folur publikisht për divorcin dhe tradhtin e ish-it kur ishte pjesë e shtëpisë më të famshme.

Por, ish-bashkëshorti i Diolës, gjinekologu i njohur në Kosovë Dardan Baftiu ka bërë publike lidhjen e re, duke prezantuar publikisht partneren.

Ai ka ndarë disa foto ku shihet krah partneres e cila është figurë e njohur në Kosovë. Ajo quhet Bardha Leka dhe ka në pronësi një akademi bukurie.

Diola Dosti, ish-bashkeshorti,

Kujtojmë se prej disa muajsh, Diola Dosti po shijon romancën me biznesmenin e njohur nga Kosova, Erolld Belegun.

Diola Dosti, ish-bashkeshorti,